Сенатор Грем заявив про готовність "драконівських" санкцій проти РФ
США чекають від кремлівського правителя Путіна документ з вимогами Москви щодо припинення вогню. Від цієї відповіді залежить подальший курс Вашингтона.
Законопроєкт про санкції щодо РФ має вже 82 голоси у Сенаті США, і, в разі ухвалення, перетворить Росію на торговий острів. Про це заявив сенатор-республіканець Ліндсі Грем у своїй колонці для The Wall Street Journal.
За його словами, виведення американських військ з Афганістану зашкодило репутації Штатів та спричинило агресію в усьому світі. Але це можна змінити, зберігши рішуче лідерство в питанні припинення війни Росії проти України.
“Трамп може відновити нашу репутацію і покласти край кровопролиттю. Але для миру потрібні партнери, які бажають його досягти. У той час як Україна чітко дала зрозуміти, що готова до такого завершення, Росія вигадує більше виправдань, ніж може витримати ринок”, – написав Грем.
Він нагадав, що президент Трамп чекає від кремлівського правителя Путіна документ з вимогами Москви щодо припинення вогню. Від цієї відповіді залежить подальший курс Вашингтона. За словами Грема, Сенат готовий до обох варіантів.
“Законопроєкт поставить Росію на торговий острів, обклавши 500% митами будь-яку країну, яка купує московські енергоносії. Наслідки варварського вторгнення Росії мають стати реальністю для тих, хто її підтримує. Якщо Китай чи Індія припинять купувати дешеву нафту, військова машина Путіна зупиниться”, – йдеться у статті.
Ліндсі Грем каже, що законопроєкт про “драконівські” санкції проти Росії має вже 82 співавтори. Він координує роботу над ним із Білим домом.
“Я сподіваюся на краще, але коли справа доходить до бандита в Москві, нам усім слід готуватися до того, що він буде продовжувати в тому ж дусі”, – резюмував сенатор.
Нагадаємо, днями лідер республіканської більшості в Сенаті США Джон Тун заявив, що Сенат налаштований ухвалити закон просанкції щодо РФ, якщо господар Кремля Володимир Путін не зробить серйозної пропозиції щодо негайного припинення вогню.
Перед цим повідомлялося, що двопартійний законопроєкт Сенату США про санкції проти Росії має вже підпис 81 сенатора. Це більш ніж достатньо не лише для ухвалення закону у Сенаті, а й для подолання президентського вето, якщо воно буде.